Jūs esat šeit Numa > Materiāli > Enkagrid MAX
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:

Enkagrid MAX

  • Pamatinformācija
  • Īpašības
  • Galerija

Enkagrid MAX ir biaksiāls ģeotīkls, kas izgatavots no ekstrudēta polipropilēna vai poliestera pavedieniem ar vienādu stiepes stiprību gan gareniskā, gan šķērseniskā virzienā un ko izmanto augsnes virskārtas nostiprināšanai augsnēs ar zemu nestpēju.

Enkagrid MAX, kas izgatavots no polipropilēna pavedieniem, var uzstādīt uz augsnēm, kas stabilizētas ar kaļķakmeni vai nostiprinātas ar cementu, ilgermiņā neietekmējot to veiktspēju. Enkagrid MAX vienreizējā augstas precizitātes ar lāzertehnoloģiju sametinātā struktūra, ko veido ķīmiski inerti ekstrudēta polimēra pavedieni, padara šo materiālu piemērotu izmantošanai ģeotekstila audumos un ģeotīklos ceļu būves zemes darbiem, atbilstoši noteikumiem, ko izdod dažādas iestādes.

To piegādā 5 m platos ruļļos, un ar to ir viegli strādāt, to var ātri uzstādīt, nodrošinot izmaksu ziņā efektīvus risinājumus gan pagaidu, gan pastāvīgu būvju projektos.

Enkagrid MAX izstrādājumu klāsts ir plašs, tiem ir dažāda stiepes izturība, kas nodrošina, ka vienmēr tiek piedāvāts pareizas ģeotīkls, kas piemērots tieši jūsu konkrētajam projektam.

 

Materīali

Ruļļu platums (m)

Ruļļu garums (m)

Ruļļa svars (kg)

MAX 20

5,00

100

97

MAX 30

5,00

100

124

MAX 40

5,00

100

154

 

 
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri