Jūs esat šeit Numa > Materiāli > Miragrid™ GX
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:

Miragrid™ GX

  • Pamatinformācija
  • Īpašības
  • Galerija

Miragrid GX ir ģeorežģi, kas izgatavoti no augstas stiprības poliestera pavedieniem, tādejādi apvienojot augstu izturību ar zemu plūstamību. Ģeorežģiem ir polimēru aizsargpārklājums un tie ir īpaši efektīvi vidēji graudainas un rupjgraudainas grunts stiprināšanai.

Materiāla priekšrocības un tā lietošana

Miragrid GX ir materiāls, kas īpaši izstrādāts nesaistītas grunts armēšanai un piemērots dažāda veida gruntij - sākot smalkgraudainas līdz rupjgraudainai.  Tas ir ārkārtīgi stabils un vienlaikus elastīgs ģeorežģis. Elastīgums apvienojumā ar virsmas stingrību nodrošina optimālu saķeri ar grunti (palielināta izturība pret izraušanu un bīdi) un sekmē projekta ekonomisko efektivitāti.

Augstas stiprības poliestera pavedienu izmantošana nodrošina teicamu izturību pret noslīdēšanu. Bez tam augstā molekulmasa padara šos pavedienus izturīgus pret ķīmisko iedarbību (piemēram, hidrolīzi) vairumam grunts veidu tipiskajā pH diapazonā.

GX elastīgums vienlaikus vienkāršo ieklāšanas procesu. Materiālu iespējams viegli griezt, nerodoties traumu riskam no saskares ar asām malām; pagriežot materiālu, tas neattinas, kā tas raksturīgi cietajiem ģeorežģiem.

Miragrid GX galvenokārt izmanto stāvu uzbērumu, balstsienu un tiltu balstu armēšanai. GX materiāls var tikt izmantots bloku balstsienu noturību nodrošināšanai. Ģeorežģa savienošana ar sienu galvenokārt tiek nodrošināta uz saķeras starp klātni un blokiem rēķina. Optimāls slodzes sadalījums nodrošina materiāla ekonomisko efektivitāti.

MiragridGX divasu versijas tiek izmantotas būvlaukumu stabilizēšanai un pamatu stabilizēšanai transporta ceļu būvē.

Miragrid ģeorežģi tiek izmantoti arī cieto sadzīves atkritumu izgāztuvēs, lai stiprinātu hidroizolācijas slāņus un novērstu augšējo grunts slāņu slīdēšanu.

 

Materīali Ruļļu platums (m) Ruļļu garums (m) Ruļļa svars (kg)
GX 20/20                  5,2                100              106
GX 35/35                  5,2                100              150
GX 55/55                  5,2                100              207
GX 80/80                  5,2                100              314

 

 
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri