Jūs esat šeit Numa > Materiāli > HasTec KGW
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:

HasTec KGW

  • Pamatinformācija
  • Īpašības
  • Galerija

HasTec KGW izgatavo no neapstrādātām mehāniski savērptām kokosa šķiedrām, kas saaustas, veidojot simtprocentīgi bioloģiski noārdāmu, elastīgu erozijas kontroles paklāju, kas nodrošina 35 procentu zemes pārklājumu.

Ieteicamais pielietojums

Nogāzēm ar slīpumu 1:2 vai lielāku. Lai novērstu augsnes zudumus un nodrošinātu ilgtermiņa nogāzes aizsardzību, izveidojot plānotos stādījumus. Piemērots arī drenāžas grāvjiem, līdzsvarošanas dīķiem, ūdensceļu krastu aizsardzībai, kur augsne pakļauta svārstīga ūdens līmeņa ietekmei un nepieciešami aizsardzības stādījumi.

Izturība

3 līdz 5 gadi atkarībā no apstākļiem objektā, tostarp temperatūras, mitruma, augsnes skābuma, utt.

Svars

400 - 1000 grami (mazākais) uz kvadrātmetru; materiāla izmēri un citi tehniskie dati pieejami pēc pieprasījuma.

Vispārīgs raksturojums

HasTec KGW ir pieejams dažāda platuma ruļļos un arī ķīpās. Sieta izmērs ir aptuveni 35 x 35 mm.
          
Uzstādīšana
          
HasTec KGW jāklāj vertikālā virzienā uz stāvām un garākām nogāzēm, bet to var klāt horizontāli uz īsām vai seklām nogāzēm, un tam precīzi jāatbilst nogāzes ģeometrijai. Segas nedrīkst stiept. Pirms uzklāšanas no nogāzes jānolasa lielie vai nenostiprinātie akmeņi un jāaizpilda bedres, lai nodrošinātu, ka materiāls pilnībā pieguļ augsnei un sējumi var iesakņoties un augt, ja sēšanu veic uz vietas. Pamatnes stādījumiem izveidošanai ieteicama vismaz 100 mm bieza augsnes kārta. Minerālmēslu lietošana parasti nav nepieciešama, izņemot, ja segas klāj uz neorganiskas augsnes. Segas jāpiestiprina ar 150, 200 mm lielām vidējām skavām, vidēji izvietojot 3 skavas uz vienu kvadrātmetru atkarībā no nogāzes slīpuma.

 
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri