Jūs esat šeit Numa > Materiāli
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:
 

Materiāli

Polyfelt F

Polyfelt F - ģeokompozīts, sastāv no diviem neaustiem ģeotekstiliem. Viena puse darbojas kā filtrs,otrā puse kalpo kā aizsargslānis.

Thrace TGC

Thrace TGC ģeokompozīts ir neaustā ģeotekstila un Thrace TG ekstrūdētā ģeorežģa apvienojums.

Polyfelt DC

Paklājs Polyfelt DC ir ģeokompozīts, kas sastāv no ģeorežģa un vienā vai abās pusēs esošiem filtrējošiem neauduma materiāliem.

Polyfelt® Megadrain

TenCate Polyfelt® Megadrain drainage composites are monofilament geomats from polypropylene, with a filter nonwoven on one or on both sides.

Polyfelt® PGM-G

Ģeokompozīta materiāls asfaltbetona segumu armēšanai. Materiāls ir augstas izturības stikla šķiedras ģeorežģa un neauduma polipropilēna ģeotekstila klātnes apvienojums.

Polyfelt TS

UV stabilizēts, neausts un termiski apstrādāts ģeotekstils, kas izgatavots no 100% polipropilēna pamatšķiedrām.

Geolon PE

Filtrācijas ģeotekstils Geolon PE. Unikālā monopavedienu un augsta blīvuma polietilēna lentu kombinācija nodrošina ilgtermiņa filtrācijas spēju ar augstu ūdens caurlaidību

Polyfelt® Rock PEC

Ģeokompozītmateriāls Rock PEC izstrādāts, lai apvienotu armēšanas, nodalīšanas, filtrācijas un drenāžas funkcijas vienā materiālā.

Greenfields K

Greenfields K sastāv no neapstrādātas kokosa šķiedru kārtas, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

Greenfields SK-50-P/J

Greenfields SK sastāv no vienmērīgi izkārtota kokosa šķiedras un salmu slāņa, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

Greenfields S-100-P/J

Greenfields S sastāv no salmu kārtas, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

Vmax3

BonTerra R3D consists of an evenly distributed untreated coir fibre matrix, captured between 3 meshes of Polypropylene (PP).

PVC caurule bez filtra

Drenāžas caurule ar uzmavu, bez filtra, perforācija 360

PVC ar kokosa filtru

Drenāžas caurule ar uzmavu un kokosa filtru, perforācija 360°

PVC ar ģeotekstila filtru

Drenāžas caurule ar uzmavu un ģeotekstila filtru, perforācija 360°

PP caurule ar uzmavu

Saimnieciskās kanalizācijas un lietus notekūdeņu sistēmas no PP. Ieguldes klase SN8
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri