Jūs esat šeit Numa > Materiāli
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:
 

Materiāli

Miragrid™ GX

Miragrid GX ir ģeorežģi, kas izgatavoti no augstas stiprības poliestera pavedieniem, tādejādi apvienojot augstu izturību ar zemu plūstamību

Polyfelt® Polymat

Aizsardzības pret eroziju ģeopaklāji Polymat ir paklāji no polipropilēna UV stabilizētiem monopavedieniem ar sintētisku, armējošu sietu vai bez tā

Greenfields K

Greenfields K sastāv no neapstrādātas kokosa šķiedru kārtas, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

Greenfields SK-50-P/J

Greenfields SK sastāv no vienmērīgi izkārtota kokosa šķiedras un salmu slāņa, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

Greenfields S-100-P/J

Greenfields S sastāv no salmu kārtas, ko iekļauj fotonoārdāma polipropilēna (PP) vai bioloģiski noārdāmas džutas sieta kārtas.

HasTec KGW

HasTec KGW kokosa tīklu izgatavo no kokosa šķiedrām, kas saaustas, veidojot simtprocentīgi bioloģiski noārdāmu, elastīgu erozijas kontroles paklāju, kas nodrošina 35 procentu zemes pārklājumu.

Vmax3

BonTerra R3D consists of an evenly distributed untreated coir fibre matrix, captured between 3 meshes of Polypropylene (PP).

PRS-Neoweb™

PRS-Neoweb™ ģeošūna ir revolucionāra augsnes stabilizēšanas un stiprināšanas tehnoloģija celtniecības un transporta infrastruktūras nozarēs.

Gabions Eco

Gabions ecobaskets - gabionu struktūras ar taisnstūra kastes formā

Gabions EcoMatrass

Līdzīgi eco-basket (eko-groziem), bet ar mazāku augstumu.

Gabions EcoSacks

Gabionu eco-sack (eko-maiss) ir veidots no vienas gabiona paneļa plāksnes
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri