Jūs esat šeit Numa > Pakalpojumi
 
Latviešu
LAT
Izvēlēties valodu:
 

Pakalpojumi

 
 

HDPE Ģeomembrānas ieklāšana, montāža un metināšana

 
Mūsu uzņēmums, papildus visu ģeotekstila un ģeosintētisko materiālu veidu piegādei, piedāvā arī pilnu polimēru ģeomembrānu ieklāšanas, montāžas un metināšanai pakalpojumu klāstu. NUMA SERVISS ir atbilstošā licence būvdarbu un montāžas darbu veikšanai hidrotehniskās un ekoloģiskās celtniecības objektos un uzņēmums spēj izpildīt visu šādu darbu spektru uz līguma pamata, nodrošinot attiecīgās garantijas saistības. Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir atbilstoša kvalifikāciju un pilns nepieciešamā aprīkojuma komplekts, lai veiktu dažādu ģeomembrānu montāžas un metināšanas darbus. Pateicoties pieredzējušam personālam un profesionālam aprīkojumam, mūsu uzņēmums sniedz garantiju par paveiktajiem darbiem.
 

Pamatu hidroizolācija

 
Mūsu uzņēmums veic pamatu plātņu, pagrabu telpu, pirmā stāva, tehnisko telpu, kā arī pazemes būvju hidroizolācijas ierīkošanas darbus, izmantojot modernus hidroizolācijas materiālus, piemēram, bentonīta paklājus un polimēru ģeomembrānas. Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu ar projektēšanu un hidroizolācijas varianta izvēli saistīto pakalpojumu klāstu, hidroizolācijas materiālu piegādi un montāžu kā arī turpmāko inženiertehnisko projekta atbalstu.
 

Mājsaimniecības atkritumu izgāztuvju izolācija

 
Mūsu uzņēmumu inženiertehniskie risinājumi pretfiltrēšanas ekrānu jomā atkritumu poligonu celtniecības un iekultivēšanas laikā sniedz iespēju samazināt izmaksas līdz pat 40%. Ģeosintētisko materiālu lietošana sniedz iespēju ievērojami samazināt atkritumu poligona būvniecības laiku.Vidējais izolācijas ekrāna ierīkošanas ātrums ir aptuveni 2000 kvadrātmetru dienā. Maksimāli augstas prasības attiecībā uz izmantotajiem materiāliem nosaka visizturīgāko, pret agresīvām vidēm inertāko ģeosintētisko materiālu izvēli. Tā, kā poligonu ekspluatācijas termiņš var sasniegt 70 vai vairāk gadus, nemainīgi tiek īstenota izolācijas kvalitātes kontrole. Šī tehnoloģija ir pieejama, no ģeomembrānas izveidojot pretfiltrēšanas aizsardzību.
 

Ainavu ierīkošanas darbi un labiekārtošana

 
Viens no mūsu uzņēmuma darbības virzieniem ir vismodernāko ģeotekstilu un ģeosintētisko materiālu piegāde ainavu veidošanas un labiekārtošanas darbiem. NUMA SIA papildus plašajam ģeosintētisko materiālu spektram piedāvā dažādus dizaina risinājumus attiecībā uz dažāda veida ainavu būvniecības un labiekārtošanas darbiem, kā arī sniedz īpašus piedāvājumus Dārzu Centriem.
 

Celtniecība un ēku remonts

 
SIA „NUMA SERVISS” pārstāv SIA „NUMA” būvniecības nozari un darbojas kopš 2004. gada. Uzņēmums veic vispārējos celtniecības darbus – gan individuālo māju, gan rūpniecisko objektu būvniecību. SIA „NUMA SERVISS” strādā visā Latvijā. Nodrošina visa veida jumtu uzklāšanu un visa veida renovācijas darbus, veic ēku siltināšanu, ēku iekšējo tīklu montāžu, laukumu un ietvju bruģēšanu. Tiek veikti visa veida zemes darbi, ārējo tīklu izbūve, elektromontāžas darbi, ūdensvadu un kanalizācijas izbūve, lietus ūdens kanalizācijas izbūve, siltumtrašu izbūve. SIA „NUMA SERVISS” veic arī metāla konstrukciju un skārda izstrādājumu izgatavošanu, ventilācijas sistēmu izgatavošanu. Uzņēmums piedāvā zemes rakšanas tehnikas nomas un transporta pakalpojumus. Piedāvāto pakalpojumu kvalitāti nodrošina sertificēti būvdarbu speciālisti būvniecībā, kanalizācijas, ārējo un iekšējo elektrotīklu būvniecībā, kā arī sertificēti speciālisti ceļu būvē un uzraudzībā.
 
 

Sazināties

Sūtīt

Izvēlne

Partneri

Partneri